Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mikołajki Folkowe idą z duchem czasu

Utworzony przez KKE, 15 grudnia 2009 r. o 05:43
~Marcin~ napisał:
W sumie trochę mnie rozbawiłeś Karol.
"Troche" potrafie. I dlatego - w ramach szacunku dla rozmowcy, checi konstruktywnej dyskusji z wdziecznosci za ma chec ogloszenia na Muzykancie o twych audycjach - skasowales (to po co jest skrypt do wpisywania?) me skandaliczne, niezyczliwe, agresywne itd. (cytuje kopie) : &&&&&&&&&&& http://www.centrum.fm/forum/viewtopic.php?t=4686 {pod tym adresem byl moj wwwpis} http://centrum.fm/forum/viewtopic.php?p=48327#p48327 wywiad z Bogdanem o MF? - linki na Muzykanta doslij napisał KKE dn. Wed Gru 16, 2009 12:46 pm pucha wrote: Gośćmi programu byli: 1) Bogdan Fedchuk, wokalista grupy Hutsul Calypso --> http://www.myspace.com/hutsulcalypso 2) Iza Byra, Anka Piotrowska i Robert Jaworski, muzycy zespołu Żywiołak --> http://www.zywiolak.pl Czy byli na zywo? Gdzie tu wtedy wywiad z Bogdanem Bracha? Czy bylo i jak dzialalo "Studio Festiwalowe Mikolajkow Folkowych"? - patron medialny, a Chatka juz w nazwie studencka. Czy i gdzie archiwum tych audycji? - same wywiady i zapowiedzi nie lamalyby ZAIKS-u, zrob! Napisz, ze mozna was sluchac tez przez www i po co warto na Muzykanta. Pozdrawiam! KKE &&&&&&&&&&& {cytat}Co z tego że spora część zespołów z Jarmarku powstała na bazie innych ? Co to ma w ogóle do rzeczy ?{/cytat} Zasugerowales 1-znacznie, ze te "niemadre" MF powinny sie "uczyc" od programu "Jarmarku", tymczasem chronologicznie to wlasnie z MF je wzieto. Podales tez przyklady artystow, co wczesniej - choc moze w innych kapelach - na MF grali lub gatunkiem muzyki sie w normalnych MF mieszcza. W polemice ze mna to szczegolne tez ze wzgledu na me relacje osobiste z "Macko Korba" - przyjazn od lat, organizowalem koncert - a o "Dacha Bracha", co po latach oczekiwan tylko z opisow wreszcie tej wiosny, gdy Oleksa Doroszenko sciagnal do w-wskiego PME, pisalem b. pochlebnie, a(?) nie czytales. {cytat}Z resztą, pierdoły pleciesz.{/cytat} To jest twoj poziom dyskusji, szacunku dla rozmowcy, autentycznego zainteresowania tematem i w efekcie tez odpowiedzialnosci za MF. A "plecenie" na czasie, bo w tym roku "Mikolaj" Publicznosci haftowany. {cytat}Beltaine to całkiem inna bajka niż Carrantuohill{/cytat} Nie, a napisalem wyraznie, ze poczatki, a wyrosli z nich i jak - doskonalem i ze szczegolami znaja me opinie z koncertow w kolejnych latach i cd. {cytat}, tak samo gdzież porównywać HH do Corvus Corax - to również całkiem inna liga.{/cytat} Slyszac "znajomy" motyw, mialem wtedy takie skojarzenie, ale zaznaczylem tu, ze "C.C." malo sluchalem, wiec sie spytalem, takich co sluchali wiecej (podalem 1 przyklad osoby, akurat ci juz znanej), i stad taki opis, ale tez podkreslilem, ze to nie "zarzut", bo na MF koncert i warsztaty byly b. fajne. {cytat}I po raz kolejny powtarzam Ci że całkowicie nieistotne jest czy ktoś był na MF 2 razy czy 18 razy{/cytat} Jesli ktos jest "2 razy", czyli i w czasach, gdy inaczej wyglada Folk w Polsce dzieki w b. duzym stopniu MF wlasnie, i jest to dla niego 1 z wielu imprez, w dodatku czesto z wiekszym budzetem i iloscia-"skala" gosci ze swiata, a nie ta - niezaleznie od programu i wielkosci, bo "kocha sie za nic" - kultowa, w kalendarzu rocznym najwazniejsza, i jesli w dodatku ten "1. raz" to bylo rok temu, gdy wlasnie akurat trafila sie ta 1. deformacja itd., to ani nie czuje sie z tym emocjonalnie zwiazany i mu "nie zalezy", ani nie ma dosc przeslanek do zrozumienia i ogarniecia, a nawet jak "swieze spojrzenie z zewnatrz", to samo nie wystarczy i latwo pochopnie cos "zdeptac", a w dodatku budujac propozycje wymysla takie platanie skutkow-przyczyn, jak z "Jarmarkiem". {cytat} - akurat ten co był tylko 2 razy może się znać znacznie lepiej na muzyce folkowej od Ciebie.{/cytat} {cytat}Zresztą, zauważ że folk to pojęcie bardzo szerokie. Taka Morhana - to też folk. Folk jest bardzooo pojemną stylistyką, która mieści w sobie różne inne - od metalu, poprzez elektro aż po reagge i dub.{/cytat} Nie zgadzam sie z taka definicja definiowania, ale :-) nie blokuje dyskusji, czego dowodem juz 12,5 e-roku Muzykanta. A co innego charakter MF - oazy. {cytat} Więc nie wiem przed czym chcesz ratować swoje mikołajki ? {/cytat} Przede wszystkim, by - jak slusznie podkresliles - dalej byly moje. Jesli w dodatku kontrpropozycje nie wynikaja z przemyslen i troski, a z bezmyslnosci i - jak wiele tu twych zdan - chamstwa, to tym bardziej i :-( ostro! {cytat}Przed rozwojem ?{/cytat} ...i dlatego zawsze intensywnie namawiam kolejnych mlodych do startu w konkursie, probuje podsuwac org. gosci do zaproszenia, przypominam o MF w tekstach praktycznie o kazdym innym festiwalu i biografiach artystow, czy wreszcie - powtarzam sie tu - 1. protestowalem po SO MF'01 za brak glownej nagrody dla "Percival Schuttenbach" itd. . A "rozwijaja sie" jak najbardziej tez np. wspomniani przez ciebie Gendos i "Kwartet Jorgi" - powtorze, ile razy juz sluchales muzyke do "Janosika", czy chocby :-))))) solo Gendosa na slowackiej koncovce po warsztatach Ziarislava? I "Mikolaje" i "Caci Vorba" tez. {cytat}Zauważ że jakoś nikt inny nie zgłasza ocen krytycznych tego że mikołajki się rozwijają.{/cytat} Wyjasnialem juz powody, ale tez chocby tu obok inny red. "DW" http://molik.redblog.dziennikwschodni.pl/2...ki-co-bez-folku pisal juz w czwartek, nim (bo przy takim programie w tym roku nie bylo na co, nie tylko dla mnie) do Lublina przyjechalem. {cytat}Wręcz przeciwnie, wszyscy starają się Ciebie przekonać że to jest dobre.{/cytat} Nie "wszyscy", a tutaj ty, ale i kultura osobista, i podejsciem do MF, i do elementarnej logiki zniecheciles mnie do powaznego traktowania, a jeszcze to usuniecie zyczliwego dopisku na forum audycji, to sie nie dziw, ze wole np. http://tradycjaprzezpryzmat.blog.onet.pl . Wtracil sie z ogolna uwaga Stefan Bracha, ale :-) to i szereg innych pilnych powyjasniamy sobie pryw. lub tez :-))) do "tlumaczenia sie" na Muzykancie wy-e-wolam, oraz wpisal sie jako - o ile dobrze rozumiem (ale nie odpisal mi np., gdzie czytal jeszcze? - prosze linki na Muzykanta) - obserwator "Kopernik", na co odpisalem. Natomiast, faktycznie, "prawo dzungli", "nieobecni nie maja racji", w dodatku przykre precedensy z innego festiwalu, jak - chocby oczywistosci, i chocby wobec przyjaciol - sie damy zakrzyczec, to :-((( "skutki" dalej beda. Na razie najgorszy, ze brniemy w to, zamiast opisywac meritum festiwalu - na Muzykanta. {skracajac, z braku czasu itd. ile mozna powtarzac; cytat}jakby na MF w następnym roku zagrało Korpiklaani jako główna gwiazda{/cytat} Nazwe i poczatki utworow "Korpiklaani" znam z audycji Wojtka Ossowskiego i dawniej tez Vlepkarza Ziutka i wiem, ze... :-) jak tez inne (nie bede juz powtarzalem najprostszego okreslenia), "nie sklanialy mnie" do uwaznego sluchania, a do przelaczenia programu na chocby spokojniejszy (nawet jesli zwykle w tymze czasie Wlodek Kles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Literowka w nazwisko W.K. sie wkradla, przepraszam, poza tym, uscislajac, blok nazywal sie "Okolice Folku", a "Tenores Goines" oczywiscie spiew. KKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie Twój wpis z mojego forum usunąłem, bo był całkowicie nie w tym miejscu w którym być powinien. Nie wiem czy zauważyłeś, ale wpisałeś swoje przemyślenia w dziale "playlisty", który akurat nie jest miejscem na żadne refleksje i temu podobne. Więc naprawdę Twoje pretensje są nieuzasadnione, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nawet nie pomyślałeś żeby założyć wątek pt. "uwagi" czy coś w tym stylu. A co do reszty... Pfff... Już mi się nie chce... Bierz się Karol za muzykanta, ja się biorę za hellofolks! i będzie wszystko fajnie. Pozdro! PS. Noooo, a chamski jestem z natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...